PCS250

Komunikační modul PCS250 poskytuje EZS ústřednám Paradox možnost bezdrátové komunikace, přenos systémových událostí prostřednictvím GPRS nebo GSM sítě na monitorovací přijímač (PCO-Pult Centrální Ochrany).
Modul PCS250 lze nakonfigurovat tak, aby posílal události koncovému uživateli prostřednictvím SMS a vzdáleně komunikoval (upload / download) se softwarem Winload přes GPRS. To vše je dosaženo pomocí jednoduchého 4-vodičové sériové spojení mezi ústřednou a modulem PCS250.
Modul PCS250 lze instalovat až 300m od EZS ústředny (převodník CVT485). Anténu na modulu lze nainstalovat až do vzdálenosti 18m od zařízení, pomocí volitelného anténní prodloužení v závislosti na síle signálu.

IP150

Ethernetový komunikační modul Paradox IP150 umožňuje vzdálený přístup k ústřednám Digiplex EVO, Spectra série SP a Magellan MG5000/5050 pomocí síťového rozhraní. Uživatel navíc získá možnost jednoduché správy systému pomocí webového rozhraní. Pro modul je k dispozici nová verze programu NEware a programu WinLoad. V těchto programech se nastavuje přímo IP adresa modulu. Odpadá tedy instalace virtuálních sériových portů. Hlavní výhodou tohoto modulu je, že výrobce je přímo Paradox, z čehož vyplývá plná podpora ze strany výrobce. Pomocí modulu můžete sledovat i ovládat svůj zabezpečovací systém pomocí aplikace iParadox. Aplikace iParadox je k dispozici pro Android i iOS.

R870

Bezkontaktní PROXIMITY čtečka pro vnitřní aplikace. Slouží jako součást přístupového systému Digiplex. Tato čtečka podporuje formát Wiegand 26 bit, nebo 32 bit. V kombinaci s přístupovým modulem DGP2-ACM1P.  Prostřednictvím této čtečky lze díky přístupovým kartám, nebo přívěskům ( klíčenkám ), vstupovat do dveří ovládaných elektromagnetickými zámky. Čtečka je určena pro vnitřní použití, protože postrádá těsnění proti vodě a povětrnostním vlivům.

R915

Bezkontaktní PROXIMITY čtečka s klávesnicí pro vnitřní i venkovní aplikace. Slouží jako součást přístupového systému Digiplex. Čtečka je kompatibilní s PROXIMITY kartami a klíčenkami i s dálkovým ovladačem MG-RAC1 (s integrovanou PROXIMITY kartou). S ústřednou DIGIPLEX EVO je spojena výhradně přes modul DGP2-ACM12 po čtyřdrátové sběrnici RS485 PARADOX. Čtečku lze provozovat ve 4 režimech: pouze karta (klíčenka PROXIMITY, bezdrátový ovladač MG-RAC1) / pouze kód / kód nebo karta / karta s potvrzením kódem.

DNE-CONV4USB

Modul pro přímé programování ústředen DIGIPLEX EVO z PC, odpadá nutnost používat MODEM. K propojení slouží dva oddělené moduly (na straně PC a ústředny) s přenosem dat pomocí sběrnice RS485.

[ Další strana ]

Strana 1 / 2

Ceníky